Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst - Verkocht

Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!

Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Marja Gerritsen - Drie vrouwen | schilderij met symboliek - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!
  • Marja Gerritsen (1955)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst77.5 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De schilderijen die Marja Gerritsen (1955) maakt, laten zich lezen als een verhaal. De woordenschat levert zij, verwerkt in de afbeelding, de vertaling wordt door de kijker gemaakt.
Dit  schilderij met 'drie vrouwen' is professioneel ingelijst met passe-partout achter glas.
Acrylverf  op papier in mooie warme tinten.
Met de hand gesigneerd, linksonder.
Het geheel van schilderij, passe-partout en houten lijst (met glas) verkeert in zeer goede staat en kan zo aan de muur!
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Marja Gerritsen over haar werk:
"Ik schilder de wereld zoals ik die aanvoel. Daarbij maak ik een combinatie van ervaringen, tekst en beelden vanuit mijn waarneming om een universeel herkenbaar verhaal te verbeelden. Dit spel tussen twee realiteiten, de wereld zoals wij die zien en de wereld van de emotie, vormt de inhoud van mijn werk. Daarin voel ik mij verwant aan het symbolisme, waarin onder meer gesteld wordt, dat het in de schilderkunst niet gaat om het imiteren van de natuur, maar om het uitdrukken van emotie. Vaak zijn het vrouwelijke figuren, die de personificatie zijn van een ervaring, emotie, tekst of een beeld uit de realiteit. Geboorte, jeugd, moederschap, ouder worden, relatie, natuur en dood zijn universele levenservaringen die ik vertaal in mijn beelden, esthetisch en in harmonie met de achtergrond."
Bron:  www.tengel.nl

Over de kunstenaar:
Marja Gerritsen (Amsterdam, 1955) studeerde af in grafische technieken en tekenen/schilderen aan de Gerrit Rietveld Akademie in Amsterdam. Aan het grafisch atelier in Amsterdam heeft ze een jaar verschillende druktechnieken beoefend. In haar eigen atelier in Wormer bekwaamde zij zich in werken met acryl, olieverf, gemengde technieken op doek hout en papier. In haar werk van vroeger en van nu zien we deze technieken ook terug.
Ze was docente tekenen/schilderen bij de Opleiding Gezondheidszorg Zaanstad en aan het Ondernemerscollege Kennemerland. Ze gaf schildercursussen en workshops voor volwassenen en kinderen in haar atelier.
Marja maakt ook vanaf 2002 werk in opdracht voor bedrijven en particulieren.
In haar werk komen de waarneembare werkelijkheid, heimwee en verlangen, herinneringen aan de orde. Ze vertelt: “Het gaat over tijd, over de grens van de tijd waarop ik sta. Aan de ene kant is die lijn lang (de geschiedenis) en aan de andere kant kort (de toekomst). De titels van het werk op een rij gezet verklappen enigszins de inhoud. Dat geheel druk ik uit op allerlei manieren, met allerlei materialen, op allerlei formaten, met olieverf acryl, krijt op doek, hout, papier. Naast de kwast is het soms bewerkt met spijkers en schuurpapier.“
Ze wil het landschap van het innerlijk en het werkelijk waarneembare laten zien. “Oog naar binnen, oog naar buiten”.
Sinds 2006 werkt zij drie maanden per jaar in de Provence.  Daar exposeert zij ook regelmatig. De bezoekers aldaar noemen haar werk: fantomatique, orientalique, joyeux, couleureux.

Exposities en opdrachten (vanaf 2000)
2004 -Groepsexpositie Zaans Museum “Mooi Zooitje” - Expositie "Het Weefhuis"te Zaandijk
2005 -Project Vmbo van ROC Amsterdam, "Versieren is (g)een Kunst"
2006 -Baker & MacKenzie Amsterdam - Artgallery Holland Zaandam
2007 -Diverse werken in uitleen Kunstcentrum Zaanstad
2007 - 2009 -Deelnemer Project KunstEiland te Zaandam.
2008 - 2009 -Deelnemer Kunstmarkt Aups (Var, Frankrijk)
2008 -Galerie Arte di Colori
2009 -Rechtbank Maastricht -Het Weefhuis Zaandijk
2009 - 2010 -Winnaar Jan De Bruyn Prijs Zaandijk
2010 -Galerie Het Kunstbedrijf Heemstede
2012 -Breugems Brouwerij Zaandam -Ziekenhuis De Gelderse Vallei Ede -Deelnemer Kunstmoment Diepenheim
2013 -Fox-Amphoux, Frankrijk
2014 -Moissac-Bellevue, Frankrijk
2015 -Cotignac, Frankrijk
Bron: www.galerieoverstroom.nl

Meer info over Marja Gerritsen en haar werken:  www.marja-gerritsen.nl
Het geheel verkeert in prachtige staat en kan zo aan de muur!
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 25,00

Marja Gerritsen (1955)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
318 verkochte items
47.5 cm
77.5 cm
30 cm
60 cm

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd18-6-2023 om 21:06
Eindtijd9-8-2023 om 15:53