Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Mooie litho van Marjan Nagtegaal. Litho is 42 cm bij 52 cm.
Schilderij is aan de rechteronderzijde gesigneerd met cmc Nagtegaal. Dat is de bekende kunstenares Marjan Nagtegaal, geboren in 1950 in bilthoven. Zij kreeg haar opleiding aan de koninklijke academie in den haag, en maakt zowel schilderijen, met acryl, olieverf en monotypen aquarellen met gemengde techniek van krijt e.d.. Zij heeft een aantal exposities gehad. De prijzen varieren nogal van laag naar heel hoog, maar meestal wel betaalbare kunst. Voor deze is mijn prijs vanaf 20 euro. Bieden is toegestaan. Vriendelijke groet, Patty | |
Starttijd | 30-5-2022 om 21:52 |
Eindtijd | 12-6-2022 om 21:15 |
Objectlocatie | Delft, Nederland |