Marjolijn Mandersloot - United Guts

Marjolijn Mandersloot - United Guts kopen? Bied vanaf 50!
Marjolijn Mandersloot - United Guts kopen? Bied vanaf 50!Marjolijn Mandersloot - United Guts kopen? Bied vanaf 50!Marjolijn Mandersloot - United Guts kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
  • Marjolijn Mandersloot (1959)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een gezamenlijk werk van kunstenaars Marjolijn Mandersloot en Jos van der Sommen,
vervaardigd bij Grafisch Atelier Daglicht te Eindhoven.
Een kleurrijke en vrolijke oprent waarin de eigen blik van beide kunstenaars op humoristische wijze naar voren komt.

Marjolijn Mandersloot (1959)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Johnjonas
FA. (5)

Lid sinds 2018
31 verkochte items
50 cm
65 cm

Starttijd:27-05-2020 om 09:13
Eindtijd:04-06-2020 om 19:10
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingWereldwijd