FA. (1)

Marjolijn van Ginkel - Zonder titel

Marjolijn van Ginkel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Marjolijn van Ginkel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Marjolijn van Ginkel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Marjolijn van Ginkel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  ErwinKoster

Lid sinds 2021
39 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Marjolijn van Ginkel (1946)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Lijst42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1274/3125
Kleurrijke zeefdruk van Marjolijn van Ginkel. Genummerd en gesigneerd. Goeie, robuuste lijst eromheen. Mooi geheel.

Zie foto's.

Werk kan worden opgehaald bij Galerie Van Herrikhuyzen of wordt verzonden/bezorgd na overleg.

Klein chipje uit de linkerbovenhoek van de lijst. Nauwelijks te zien

Marjolijn van Ginkel (1946)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  ErwinKoster

Lid sinds 2021
39 verkochte items
42 cm
42 cm
20 cm
20 cm
Starttijd:14-05-2022 om 08:14
Eindtijd:21-05-2022 om 22:05
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland