Mark Brusse, Litho / Collage, ''Zonder Titel'' - Verkocht

Mark Brusse, Litho / Collage, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 40!
  • Mark Brusse (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho / Collage ''Zonder Titel'' uit 1980 van Mark Brusse (Alkmaar, 1937)

Papierformaat 49,5 x 64,5

Oplage 181 / 200

Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

In goede staat

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:12-06-2015 om 12:12
Eindtijd:20-06-2015 om 12:12