Mark Brusse - zeefdruk - zonder titel

Mark Brusse - zeefdruk - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 45,00

Mark Brusse - zeefdruk - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Mark Brusse - zeefdruk - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Mark Brusse - zeefdruk - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Mark Brusse - zeefdruk - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

316 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Mark Brusse (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste zeefdruk van Mark Brusse, zonder titel. Met potlood voorzien van oplage 6/40. De afbeelding meet 55 x 36 cm, de houten zilverkleurige lijst 82 x 62 cm. De conditie van het werk is matig. Bij eerdere inlijsting is het werk beschadigd (zie foto) en is ook de signatuur en het gebruikelijke atelierstempel verdwenen. Het werk is zonder meer authentiek. Er zijn reflecties zichtbaar op de foto's.

Ophalen In Breda zonder kosten, verzending op kosten van de koper.

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:22-08-2017 om 10:12
Eindtijd:29-08-2017 om 10:12

Biedingen (6):

Joepie030
29 aug. / 10:05
€ 45
apersons
29 aug. / 10:01
€ 40
Mijke_K
29 aug. / 09:55
€ 35
apersons
29 aug. / 07:51
€ 30
Joepie030
28 aug. / 19:46
€ 25
apersons
25 aug. / 16:05
€ 20