Mark Cohen - Werk op papier N9 - Verkocht

Mark Cohen - Werk op papier N9 kopen? Bied vanaf 15!
Mark Cohen - Werk op papier N9 kopen? Bied vanaf 15!Mark Cohen - Werk op papier N9 kopen? Bied vanaf 15!Mark Cohen - Werk op papier N9 kopen? Bied vanaf 15!Mark Cohen - Werk op papier N9 kopen? Bied vanaf 15!Mark Cohen - Werk op papier N9 kopen? Bied vanaf 15!
  • Mark Cohen (1975)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2008
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen15.5 cm x 21 cm (h x b)
Lijst28.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig miniatuur werkje van een hedendaagse zondvloed.

Geschilderd en getekend op kalkpapier met potlood, inkt en acrylverf.

Cohen graduated from the Academie Beeldende Kunsten of the university of Maastricht in 1999 and subsequently received several start-up grants from the Fonds voor BKVB in Amsterdam. Since then he has exhibited in various galleries and at various art fairs both at home and abroad. For instance: Galería Alejandro Sales, Galería Antonia Puyó, Galería Magda Bellotti and ARCO in Spain but also at Galerie Dis, Galerie 59 and Galerie Ruimte morguen in the Netherlands and Belgium. His work is represented in various art collections such as the Dutch National Bank and the May and Samuel Rudin Family Foundation in New York.

Mark Cohen (1975)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Markcohen75
FA. (6 )

Lid sinds 2018
40 verkochte items
34 cm
28.5 cm
21 cm
15.5 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:24-07-2019 om 21:38
Eindtijd:04-08-2019 om 19:19
ateliervangeel
04 aug. / 19:12
€ 15