Mark en Paul Kostabi - Collectie van 6 giclee's - gesigneerd

Mark en Paul Kostabi - Collectie van 6 giclee's - gesigneerd kopen? Bied vanaf 699!
Mark en Paul Kostabi - Collectie van 6 giclee's - gesigneerd kopen? Bied vanaf 699!Mark en Paul Kostabi - Collectie van 6 giclee's - gesigneerd kopen? Bied vanaf 699!Mark en Paul Kostabi - Collectie van 6 giclee's - gesigneerd kopen? Bied vanaf 699!Mark en Paul Kostabi - Collectie van 6 giclee's - gesigneerd kopen? Bied vanaf 699!Mark en Paul Kostabi - Collectie van 6 giclee's - gesigneerd kopen? Bied vanaf 699!Mark en Paul Kostabi - Collectie van 6 giclee's - gesigneerd kopen? Bied vanaf 699!

Geplaatst door  Kunstvos

66 verkochte items
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Mark en Paul Kostabi

Collectie van 6 giclee's van beide kunstenaars / broers.

Totale galeriewaarde is 2800 Euro.

1. Reflections in an orange eye (uniek door nabewerking met verf (handafdruk))

(Galeriewaarde 550 Euro)

Giclee op zwaar boomwolpapier.

Afm.52,0 x 53,0 op 64,0 x 61,0 cm

Oplage: 50 stuks, waarbij elk werk door de nabewerking met verf (handafdruk) uniek is, daardoor is er geen nummering aanwezig.

Jaar: 2013

Uniek werk door beide kunstenaars gesigneerd.

In uitstekende, nooit ingelijste conditie

2. Psychotropic consiousness

(Galeriewaarde 450 Euro)

Afm. 49,0 x 38,0 op 61,0 x 46,0 cm

Oplage: 50 stuks

Jaar: 2013

Genummerd en door beide kunstenaars gesigneerd.

In uitstekende, nooit ingelijste conditie.

3. Celebration of one

(Galeriewaarde 450 Euro)

Afm.41,0 x 53,0 op 53,0 x 61,0 cm

Oplage: 50 stuks

Jaar: 2013

4. Playing under supervision

(Galeriewaarde 450 Euro)

Afm.49,0 x 24,5 op 61,0 x 33,0 cm

Oplage: 50 stuks

Jaar: 2013

5. Scheggia di coscienza

(Galeriewaarde 450 Euro)

Afm.49,0 x 34,0 op 61,0 x 42,0 cm

Oplage: 50 stuks

Jaar: 2013

6. The bowl is half empty but the bottle never runs dry

(Galeriewaarde 450 Euro)

Afm. 37,0 x 53,0 op 49,0 x 61,0 cm

Oplage: 50 stuks

Jaar: 2013

Collectie werken kan alleen worden verzonden. Verzendkosten (NL) 10,- (B) 20,-

Starttijd:04-05-2014 om 10:14
Eindtijd:09-05-2014 om 10:14
Openingsbod€ 699
ObjectlocatieNederland