Mark Kostabi & Paul Kostabi - Three cultures, Giclée, Oplage 50 - Verkocht

Mark Kostabi & Paul Kostabi - Three cultures, Giclée, Oplage 50 kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
  • Mark Kostabi (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mark Kostabi, Paul Kostabi & Tony Esposito
"Three cultures"

Kunstenaars: Mark Kostabi, Paul Kostabi en Tony Esposito
Titel: Three cultures
Techniek: Giclée
Papier: Handgeschept katoenpapier
Jaar: 2014
Oplage: 50
Gesigneerd: gesigneerd door alledrie de kunstenaars en genummerd
Beeld Formaat: 88 x 23 cm
Papier Formaat: 110 x 44 cm
Conditie: in zeer goede staat. Het werk is nooit ingelijst

Mark Kostabi (1961)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:03-04-2015 om 17:11
Eindtijd:12-04-2015 om 17:11
Biedingen (2)
corbev
11 apr. / 10:59
€ 75
boxer
06 apr. / 09:03
€ 70