Mark Manders - Mark Manders: Collage. Vogel + Figuur - Verkocht

Fotografie

  • Mark Manders (1968)
TypeFotografie

In opdracht geveild:
(13-13-1)

Mooie collage van Mark Manders. 2 fotoprints opgeplakt op stevig wit papier. Mooi ingelijst in een zwarte lijst. Kan direct aan de muur. Op de achterkant van de lijst is een kopie geplakt van de signatuur die in werkelijkheid achter op het werk zelf staat. Volledig gegarandeerd.

Titel: Vogel + Figuur
Jaartal: 1993
Afmetingen: 49cm x 63cm
Afmetingen Lijst: 53cm x 68cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood (op de achterkant)
Ingelijst: Ja, zeer mooi
Oplage: 56/60

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk binnen Nederland, voor 40 euro m.u.v. Zeeuws Vlaanderen (25 euro extra) en de Eilanden.

Garantie:

Informatie:

Mark Manders (1968)

Nederlands NederlandsBelgisch Belgisch

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10016 verkochte items

Starttijd12-11-2012 om 11:59
Eindtijd26-11-2012 om 11:59