Mark Visione - three graces

Mark Visione - three graces kopen? Bied vanaf 20!
Mark Visione - three graces kopen? Bied vanaf 20!Mark Visione - three graces kopen? Bied vanaf 20!Mark Visione - three graces kopen? Bied vanaf 20!Mark Visione - three graces kopen? Bied vanaf 20!
  • Mark Visione (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets van Mark Visione
Oplagenummer: 11/20
Afmeting afbeelding: 49 x 39 cm (hxb)
In goede conditie

De ets kan uitsluitend worden opgehaald in Delft.
De ets verkeert in goede staat. Wat gebruikssporen aan uiterste randen, vallen bij inlijsten weg.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delft, Nederland

Starttijd21-4-2022 om 12:15
Eindtijd28-4-2022 om 21:42
Openingsbod € 20
ObjectlocatieDelft,  Nederland