Mooie ets van Mark Visione Oplagenummer: 11/20 Afmeting afbeelding: 49 x 39 cm (hxb) In goede conditie
De ets kan uitsluitend worden opgehaald in Delft.
Goed
De ets verkeert in goede staat.
Wat gebruikssporen aan uiterste randen, vallen bij inlijsten weg.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delft, Nederland