FA. (1)

Marleen van Engelen - Maanmasker

Marleen van Engelen - Maanmasker kopen? Bied vanaf 75!
Marleen van Engelen - Maanmasker kopen? Bied vanaf 75!Marleen van Engelen - Maanmasker kopen? Bied vanaf 75!Marleen van Engelen - Maanmasker kopen? Bied vanaf 75!Marleen van Engelen - Maanmasker kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  poeibbe

5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Marleen van Engelen (1951)
Jaartal1994
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
Lijst56.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
kleurenets in uitstekende staat. Oplage 3/25, met potlood gesigneerd.

Marleen van Engelen exposeerde sinds 1983 in binnen- en buitenland. Ze maakt grafiek, schilderijen, litho’s, tekeningen en keramiek. Ze illustreerde verschillende boeken, waaronder ‘Er was eens een hart’ voor de Nederlandse Hartstichting, en een kleur- en tekenboek over Veenhuizen.
Voor meer informatie zie http://www.kunst-en-vlieg.com.

Werk in uitstekende staat. Lijst in redelijke staat.

Binnenwerk en glas uitstekend, lichte beschadiging op de buitenrand van de lijst (zie foto).

Marleen van Engelen (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  poeibbe

5 verkochte items
66.5 cm
56.5 cm
42 cm
32 cm
Starttijd:10-03-2022 om 13:20
Eindtijd:20-03-2022 om 19:10
Openingsbod€ 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGroningen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier