Marli Turion: C-print, De trots van de tuinman - Ingelijst

Marli Turion: C-print, De trots van de tuinman - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Marli Turion: C-print, De trots van de tuinman - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Marli Turion: C-print, De trots van de tuinman - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (275)
  • Marli Turion (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: De trots van de tuinman
Jaartal: 1999
Afmetingen lijst: 56 cm x 80 cm
Oplage: 14/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: C-print op witboard
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie:In zeer goede staat.

Glasbreuk:Gezien de leeftijd en de conditie van met name de lijsten van aluminium, kunnen wij geen garantie geven ten aanzien van eventuele glasbreuk. Werken zijn bij invoer nagekeken maar u biedt dus zonder garantie t.a.v. glasbreuk.

Administratieve code:

QQRW ZZFOT

Dit item is verkocht voor 13,00

Starttijd:19-06-2017 om 09:48
Eindtijd:26-06-2017 om 19:48

Biedingen (7):

Otie
26 jun. / 16:37
€ 13
Klassiekers
26 jun. / 16:37
€ 11
Otie
26 jun. / 16:37
€ 10
Klassiekers
26 jun. / 16:36
€ 7
Otie
26 jun. / 16:36
€ 5
Klassiekers
25 jun. / 01:46
€ 3
msw0511
23 jun. / 00:36
€ 1