Marli Turion: C-print op dibond, Walking home - Ingelijst (Groot!)

Marli Turion: C-print op dibond, Walking home - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Marli Turion: C-print op dibond, Walking home - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 1!Marli Turion: C-print op dibond, Walking home - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 1!Marli Turion: C-print op dibond, Walking home - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 1!Marli Turion: C-print op dibond, Walking home - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 1!Marli Turion: C-print op dibond, Walking home - Ingelijst (Groot!) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (275)
  • Marli Turion (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Walking home
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 147,5 cm x 104 cm
Oplage: 4/25
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: C-print op dibond
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In goede staat, maar een kleine beschadiging in de toplaag (zie foto)

Administratieve code:

QQKMN

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:13-11-2017 om 15:42
Eindtijd:26-11-2017 om 15:42

Biedingen (12):

Klassiekers
26 nov. / 00:16
€ 30
Dmoadam
22 nov. / 03:29
€ 25
Klassiekers
22 nov. / 03:29
€ 21
Dmoadam
19 nov. / 11:39
€ 15
Petmer
15 nov. / 23:02
€ 13
Kkw
15 nov. / 23:02
€ 11
Petmer
15 nov. / 23:02
€ 11
Kkw
15 nov. / 23:02
€ 9
Petmer
15 nov. / 23:02
€ 7
Kkw
15 nov. / 23:02
€ 5
Petmer
15 nov. / 23:02
€ 3
Kkw
13 nov. / 17:40
€ 1