Marokko - Verkocht

Marokko kopen? Bied vanaf 20!
Marokko kopen? Bied vanaf 20!Marokko kopen? Bied vanaf 20!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ronde ets met een Marokkaanse ruiter onder passepartout. Potlood gesigneerd en getiteld onderaan.

Diameter afbeelding 12 cm.

Poppe Damave is geboren te Groningen in 1921 en overleden te Bonn in 1988.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:07-12-2014 om 14:01
Eindtijd:19-12-2014 om 14:01
tverbeek
07 dec. / 15:55
€ 20