Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 56 x 40 cm (h x b) |
Passe-partout | 70 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | print n°IV. |
Marrie Bot (°1946).
Titel: "Lourdes - France".
Zwart-wit foto op papier.
Gesigneerd met potlood op verso.
Ex.nr. print n°IV.
1985.
Gemonteerd onder passe-partout.
Proper blad.
Blad: 56x40cm.
Passe-partout: 70x55cm.
Niet ingekaderd/Non encadré.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 12.50 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Oelegem, België |
Starttijd | 5-12-2019 om 22:35 |
Eindtijd | 19-12-2019 om 21:05 |