Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 37 cm (h x b) |
Incl. lijst | 25 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Goed,een met paar vlekjes | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 27-1-2022 om 16:53 |
Eindtijd | 3-2-2022 om 21:09 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |