Mart Kempers - Starkmeeren Oude Mirdum

Mart Kempers - Starkmeeren Oude Mirdum kopen? Bied vanaf 95!
Mart Kempers - Starkmeeren Oude Mirdum kopen? Bied vanaf 95!Mart Kempers - Starkmeeren Oude Mirdum kopen? Bied vanaf 95!Mart Kempers - Starkmeeren Oude Mirdum kopen? Bied vanaf 95!Mart Kempers - Starkmeeren Oude Mirdum kopen? Bied vanaf 95!Mart Kempers - Starkmeeren Oude Mirdum kopen? Bied vanaf 95!Mart Kempers - Starkmeeren Oude Mirdum kopen? Bied vanaf 95!Mart Kempers - Starkmeeren Oude Mirdum kopen? Bied vanaf 95!
  • Mart Kempers (1924-1993)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst25 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee keer aquarel van Mart Kempers,gesigneerd en gedateerd 1982,een nieuwpasseoartout ingelijst,de ander alleen nieuw passepartout,voorstelling een keer sterker,en een keer oude Mirdum,gezochte kunstenaar,zie foto,s
Goed,een met paar vlekjes
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,00

Mart Kempers (1924-1993)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  eppie
22 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
45 cm
25 cm
37 cm
16 cm
Starttijd27-1-2022 om 16:53
Eindtijd3-2-2022 om 21:09
Openingsbod € 95
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland