Marta Jedrysko, Zeefdruk, ''Eva'' - Verkocht

Marta Jedrysko, Zeefdruk, ''Eva'' kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,00

Marta Jedrysko, Zeefdruk, ''Eva'' kopen? Bied vanaf 15!Marta Jedrysko, Zeefdruk, ''Eva'' kopen? Bied vanaf 15!Marta Jedrysko, Zeefdruk, ''Eva'' kopen? Bied vanaf 15!Marta Jedrysko, Zeefdruk, ''Eva'' kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  galeriejudystraten

69 verkochte items
  • Marta Jedrysko (1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''Eva'' uit 1996 van Marta Jedrysko (1959)

Papierformaat 60 x 80 cm  Hahnemuhlepapier

Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

Oplagenummer Vl/L

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Opmerking:

Aangekochte werken worden ivm. openingstijden van de galerie op de donderdag na de betaling verstuurd

Marta Jedrysko (1959)

Alle items van deze kunstenaar(7)

69 verkochte items
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:24-11-2016 om 12:00
Eindtijd:01-12-2016 om 12:05
Biedingen (2)
franciana
01 dec. / 11:59
€ 17
kleurrijkekunstfriesland
01 dec. / 10:39
€ 15