Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20 |
Typische jaren 70 compositie van Marte Roling. Zeefdruk op glad, geplastificeerd papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘75), getiteld en genummerd (5/20). In goede conditie; beeld is goed, wat lichte krasjes linksboven en een oppervlakkig kreukje rechts die ingelijst niet zichtbaar zijn. In de marge zit een oppervlakkige vouw in de hoek rechtsboven en wat kleine vlekjes in de hoeken rechts- en linksonder. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 80cm x 70cm (blad), 70cm x 65cm (beeld)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Conditie | Goed | ||
Het beeld is goed, wat lichte krasjes linksboven en een oppervlakkig kreukje rechts die ingelijst niet zichtbaar zijn. In de marge zit een oppervlakkige vouw in de hoek rechtsboven en wat kleine vlekjes in de hoeken rechts- en linksonder. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-9-2018 om 14:59 |
Eindtijd | 24-9-2018 om 20:04 |