Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
In heldere kleuren, vlot op papier in acryl verf. Zonder titel, gesigneerd linksonder.
Het werk is ingelijst en meet inclusief de lijst; 51 x 51 cm.
Verzending in Nederland; 10 euro.
Starttijd | 14-3-2014 om 21:28 |
Eindtijd | 21-3-2014 om 21:38 |