Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer grote zeefdruk door Randa in een oplage van 100 in potlood genummerde en gesigneerde exemplaren. Dit is nummer 93/100.
De afmetingen zijn 70 x 100 cm.
Verzending binnen Nederland 10 euro.
Starttijd | 9-4-2014 om 16:19 |
Eindtijd | 19-4-2014 om 16:19 |