Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Kunstenaar : Martien Beenen (1933-)
Titel : " Charlie "Bird" Parker "
Datering : 1982
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 70 x 50 cm.
Gesigneerd : rechtsmidden
Conditie : goed
Dit mooie aquarel is afkomstig uit de kunstverzameling van de Amerikaans / Nederlandse kunstenaar Sam Middleton (1928-2015). Wij zullen de komende tijd een groot deel van deze exclusieve collectie aanbieden.
Starttijd | 2-3-2016 om 22:22 |
Eindtijd | 16-3-2016 om 22:22 |