Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 exemplaren |
Mooi zwart/wit druk van Martien de kler
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Dit werk is niet nieuw en kent wat gebruik sporen. Een mooi tijdsbeeld van de jaren zeventig. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 18-10-2021 om 14:29 |
Eindtijd | 31-10-2021 om 20:05 |