Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige litho op zeer dik handgeschept papier van de Belgische kunstenaar Martin Baeyens. Met potlood genummerd (75/100) en gedateerd (’94). In uitstekende conditie, nooit ingelijst geweest.
Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 59cm x 36cm (beeld)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Mocht ophalen echt niet lukken, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro, België - 20 euro).
Starttijd | 3-9-2015 om 23:44 |
Eindtijd | 13-9-2015 om 15:44 |