Karakteristiek
werk van Martin Engelman, uitgegeven door Prent 190. Litho op Arches
papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’67) en genummerd (183/190). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 76cm
x 57cm (blad), 52cm x 48cm (beeld)