Martin Engelman - Zonder titel

Martin Engelman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 115!
Martin Engelman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 115!Martin Engelman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 115!Martin Engelman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Martin Engelman (1924-1992)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
Lijst107 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXXV
Grote zeefdruk van Engelman in een lijst. Kan zo aan de muur worden opgehangen. De lijst is niet nieuw.   Het werk kan worden opgehaald of per koerier worden gestuurd.

De foto is door het glas van de lijst heen genomen.

Martin Engelman (1924-1992)

Alle items van deze kunstenaar(12) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
85 cm
107 cm
57 cm
76 cm

Starttijd:27-10-2020 om 09:26
Eindtijd:07-11-2020 om 22:50
Openingsbod€ 115
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier