FA. (2)

Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes

Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes kopen? Bied vanaf 40!
Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes kopen? Bied vanaf 40!Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes kopen? Bied vanaf 40!Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes kopen? Bied vanaf 40!Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes kopen? Bied vanaf 40!Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes kopen? Bied vanaf 40!Martin Hardie - The studio window - ets, voor Mortimer Menpes kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
Alle items van deze verkoper (126)
  • Martin Hardie (1875-1952)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 cm x 20 cm (h x b)
Lijst31 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Etsmaat 12x20 cm. Het blad is lichtjes bevestigd aan de bovenrand op papier.
  • Titel handgeschreven linksonderin. Gesigneerd rechtsonder. Tevens monogram in de plaat.
  • Opgedragen aan de beroemde Britse kunstenaar Mortimer Menpes.
  • Achter glas en een goudkleurig passepartout. In een fraaie lijst met enig licht herstel.

in zeer goede gebruikte staat.

Martin Hardie (1875-1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
38 cm
31 cm
20 cm
12 cm
Starttijd:24-02-2022 om 21:16
Eindtijd:28-02-2022 om 21:47
Openingsbod€ 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam Z-O, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland