Prachtige zeefdruk van Martin Baeyens. op Lana Pur Fil papier met potlood gesigneerd getiteld “Genesis Day 2” genummerd (3/20) met blindstempel “Rijkscentrum Frans Masereel Kasterlee”. In mint conditie. Afmetingen: 65cm x 55cm (blad), 57cm x 50cm (beeld)
Nieuwstaat
Zeer mooi werk van Martin Baeyens.
Zeefdruk op Lana Pur Fil papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (3/20) en met blindstempel “Rijkscentrum Frans Masereel Kasterlee”.
In mint conditie.
Afmetingen: 65cm x 55cm (blad), 57cm x 50cm (beeld)
Tot 5 kg.
Binnen Duitsland
€ 10,00