Een originele kleurenzeefdruk van Martin Baeyens (1943°)
- "Diagram of an Experience". Gesigneerd en genummerd (22/32) in potlood
(56 x 37.5 cm en 27.5 x 27.5 cm)
- Conditie: In perfecte staat, nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard
Zal professioneel ingepakt en verzekerd verzonden worden incl. track en trace.
Martin Baeyens (geboren 1943 in Melle, woont en werkt in Smetlede) schildert, tekent of zeefdrukt landschappen. Hij combineert deze met landkaarten en andersoortige kaarten, met tabellen en statistieken, met historische documenten. Vaak voorziet hij ze ook van tekst die een historische context creëert. De natuur en vooral het evenwicht tussen techniek en natuur zijn het uitgangspunt van zijn werk.