Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent - Verkocht

Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent kopen? Bied vanaf 25!
Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent kopen? Bied vanaf 25!Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent kopen? Bied vanaf 25!Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent kopen? Bied vanaf 25!Martin R. Baeyens - Hommage aan Vincent kopen? Bied vanaf 25!
  • Martin R. Baeyens (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde zeefdruk
Genummerd: A/P
Gesigneerd: Ja
Drukgangen: 17

Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

Lichte 'knikjes' in de hoeken van het papier

Martin R. Baeyens (1943)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:22-05-2019 om 12:42
Eindtijd:06-08-2019 om 15:18
kris_dhondt44
06 aug. / 12:36
€ 25