Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55.5 x 73.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 15/60 |
- Originele kleurenzeefdruk van Martin Baeyens (1943°)
- Afmetingen: 50x70 cm (beeld: 49x56,5 cm)
- Gesigneerd en genummerd (15/60) in potlood - Beperkte oplage!!
- Conditie: In perfecte staat, nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard
- Stempel Frans Masereel Centrum - Kasterlee
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Martin Baeyens (geboren 1943 in Melle, woont en werkt in Smetlede) schilder, tekenaar en zeefdrukker. Hij combineert deze met landkaarten en andersoortige kaarten, met tabellen en statistieken, met historische documenten. Vaak voorziet hij ze ook van tekst die een historische context creëert. De natuur en vooral het evenwicht tussen techniek en natuur zijn het uitgangspunt van zijn werk.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 22-5-2019 om 13:45 |
Eindtijd | 2-6-2019 om 19:10 |