- Originele kleurenzeefdruk van Martin Baeyens (1943°)
- Afmetingen: 50x70 cm (beeld: 42x42 cm)
- Gesigneerd en genummerd (10/100) in potlood
- Jaar van uitgave: 1981
- Conditie: In perfecte staat, nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard
- Stempel Frans Masereel Centrum
Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace
Martin Baeyens (geboren 1943 in Melle, woont en werkt in Smetlede) schilder, tekenaar en zeefdrukker. Hij combineert deze met landkaarten en andersoortige kaarten, met tabellen en statistieken, met historische documenten. Vaak voorziet hij ze ook van tekst die een historische context creëert. De natuur en vooral het evenwicht tussen techniek en natuur zijn het uitgangspunt van zijn werk.