Martin R. Baeyens - West Part of Trees - Gesigneerde zeefdruk - 10/100 - 1981 - Verkocht

Martin R. Baeyens - West Part of Trees - Gesigneerde zeefdruk - 10/100 - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Martin R. Baeyens - West Part of Trees - Gesigneerde zeefdruk - 10/100 - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - West Part of Trees - Gesigneerde zeefdruk - 10/100 - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - West Part of Trees - Gesigneerde zeefdruk - 10/100 - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - West Part of Trees - Gesigneerde zeefdruk - 10/100 - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - West Part of Trees - Gesigneerde zeefdruk - 10/100 - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - West Part of Trees - Gesigneerde zeefdruk - 10/100 - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Martin R. Baeyens - West Part of Trees - Gesigneerde zeefdruk - 10/100 - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
  • Martin R. Baeyens (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
- Originele kleurenzeefdruk van Martin Baeyens (1943°)
- Afmetingen: 50x70 cm (beeld: 42x42 cm)
- Gesigneerd en genummerd (10/100) in potlood
- Jaar van uitgave: 1981
- Conditie: In perfecte staat, nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard
- Stempel Frans Masereel Centrum

Dit werk wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace

Martin Baeyens (geboren 1943 in Melle, woont en werkt in Smetlede) schilder, tekenaar en zeefdrukker. Hij combineert deze met landkaarten en andersoortige kaarten, met tabellen en statistieken, met historische documenten. Vaak voorziet hij ze ook van tekst die een historische context creëert. De natuur en vooral het evenwicht tussen techniek en natuur zijn het uitgangspunt van zijn werk.
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 11,00

Martin R. Baeyens (1943)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  in2art
215 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
50 cm
70 cm

ObjectlocatieWolvertem,  België
Starttijd6-5-2019 om 11:03
Eindtijd20-5-2019 om 19:30