Martin R. Baeyens - Zeefdruk, zonder titel. - Verkocht

Martin R. Baeyens - Zeefdruk, zonder titel. kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Martin R. Baeyens - Zeefdruk, zonder titel. kopen? Bied vanaf 10!Martin R. Baeyens - Zeefdruk, zonder titel. kopen? Bied vanaf 10!Martin R. Baeyens - Zeefdruk, zonder titel. kopen? Bied vanaf 10!Martin R. Baeyens - Zeefdruk, zonder titel. kopen? Bied vanaf 10!Martin R. Baeyens - Zeefdruk, zonder titel. kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1351 verkochte items
Alle items van deze verkoper (95)
  • Martin R. Baeyens (1943)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage46/100

Prachtige abstracte zeefdruk van Martin Baeyens een Belg maakt mooie abstracte zeefdrukken

Deze compositie met donkergroen vierkant en bloem is gesigneerd en betiteld met potlood.

Martin R. Baeyens (1943)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1351 verkochte items
76 cm
55.5 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:28-11-2018 om 14:38
Eindtijd:09-12-2018 om 21:36
yerco18
09 dec. / 21:34
€ 10