Martin Roestenburg - 't wit putje

Martin Roestenburg - 't wit putje kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  tonvhanl

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Martin Roestenburg (1909-1966)
IngelijstIngelijst
Afmetingen45.5 cm x 58.0 cm (h x b)
Lijst54.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
't wit putje, codering achterzijde BR130

Starttijd:18-03-2019 om 14:34
Eindtijd:31-03-2019 om 22:27
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieGeldrop, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland