Martin Rouwendaal - C4726-16- Imaginaire landschappen - berglandschap

Martin Rouwendaal - C4726-16- Imaginaire landschappen - berglandschap kopen? Bied vanaf 25!
Martin Rouwendaal - C4726-16- Imaginaire landschappen - berglandschap kopen? Bied vanaf 25!Martin Rouwendaal - C4726-16- Imaginaire landschappen - berglandschap kopen? Bied vanaf 25!Martin Rouwendaal - C4726-16- Imaginaire landschappen - berglandschap kopen? Bied vanaf 25!
  • Martin Rouwendaal (1924-1994)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 29 cm (h x b)
Lijst61.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4726-16, Martin Rouwendaal, Imaginaire landschappen - berglandschap, gemengde techniek op papier, rechtsonder gesigneerd en verso voorzien van kunstenaarslabel, beeldmaat 19 x 29 cm, lijstmaat 61.5 x 51.5 cm, zonder glas!

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, ZONDER GLAS i.t.t. de foto

Martin Rouwendaal (1924-1994)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
51.5 cm
61.5 cm
29 cm
19 cm
Starttijd:16-01-2023 om 13:46
Eindtijd:25-01-2023 om 21:49
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier