Martin van Dijk - Herinnering 2 - Verkocht

Martin van Dijk - Herinnering 2 kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Martin van Dijk - Herinnering 2 kopen? Bied vanaf 90!Martin van Dijk - Herinnering 2 kopen? Bied vanaf 90!Martin van Dijk - Herinnering 2 kopen? Bied vanaf 90!Martin van Dijk - Herinnering 2 kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Martin van Dijk (1963)
Jaartal1999
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer aantrekkelijk olieverfschilderij van martin van Dijk

Martin van Dijk (1963)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
18 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-01-2021 om 16:39
Eindtijd:14-02-2021 om 12:17
Jaell
10 feb. / 17:51
€ 95