Martin van WANING 1887-1972 - ETS MOSKEE MAROKKO ORIENTAALS - Verkocht

Martin van WANING 1887-1972 - ETS MOSKEE MAROKKO ORIENTAALS kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Martin van WANING 1887-1972 - ETS MOSKEE MAROKKO ORIENTAALS kopen? Bied vanaf 35!Martin van WANING 1887-1972 - ETS MOSKEE MAROKKO ORIENTAALS kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Martin van Waning (1889-1972)
GesigneerdHandgesigneerd

MARTIN van WANING

ETS MOSKEE

Ets in de maat 26 x 37 cm

Gesigneerd onder met potlood.

In lijst met glas in de maat 51 x 63 cm.

Zeer goede staat.

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Martin van Waning (1889-1972)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:29-03-2014 om 20:48
Eindtijd:06-04-2014 om 21:48
Wsb122
06 apr. / 19:29
€ 35