Martin van Waning - ets: Haven - Verkocht

Martin van Waning - ets: Haven kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Martin van Waning - ets: Haven kopen? Bied vanaf 45!Martin van Waning - ets: Haven kopen? Bied vanaf 45!Martin van Waning - ets: Haven kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (359)
  • Martin van Waning (1889-1972)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke ets van Martin van Waning. Titel: Haven. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd. Hoogte blad: H21.5 x b28.5 cm. Afmetingen ets: H13 x b20 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Conditie: in goede staat. Werk heeft ingelijst gezeten want is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.

Martin van Waning (1889-1972)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
28.5 cm
21.5 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:05-03-2019 om 12:17
Eindtijd:18-03-2019 om 21:30
pdeboer
07 mrt. / 08:32
€ 45