Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1930 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 37 cm (h x b) |
Incl. lijst | 28 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 300 |
Houtsnede gemaakt omstreeks 1930. Het betreft een strandvoorstelling met een aantal badkoetsen. Badgasten konden zich in de koets verkleden terwijl de koets naar diep water werd gereden. De koets werd gedraaid met de ingang van het strand af gericht. Zo konden de gebruikers onbespied te water gaan. Badkoetsen waren te vinden langs de kusten van Duitsland, Nederland en België. Beeldmaat 16,5 cm x 36,5 cm. Houtsnede ingelijst in de originele houten fraai geciseleerde lijst met zwart passe-partout. Met potlood gesigneerd en genummerd.
Tweede staat, oplage 93/300.Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
lichte verkleuring, zie foto's | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eindhoven (centrum), Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Eindhoven (centrum), Nederland |
Starttijd | 6-5-2022 om 11:35 |
Eindtijd | 6-10-2022 om 9:28 |