Martin van Waning - Zonder titel - Verkocht

Martin van Waning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Martin van Waning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Martin van Waning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Martin van Waning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Martin van Waning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Martin van Waning - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Martin van Waning (1889-1972)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
Lijst42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel handgesigneerd olieverfschilderij van Martin van Waning. Olieverf op paneel. In goede staat.

Provenance: Bubb Kuyper veilingen.

Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.

Martin van Waning (1889-1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7 )

Lid sinds 2019
119 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
32 cm
42 cm
32 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-02-2020 om 18:08
Eindtijd:09-02-2020 om 16:03
Gregorios
09 feb. / 15:55
€ 75