Martin van Wordragen - ABSTRACTIE / OLIEVERF / 80x60cm / KADER / MONO - Verkocht

Martin van Wordragen - ABSTRACTIE / OLIEVERF / 80x60cm / KADER / MONO kopen? Bied vanaf 60!
Martin van Wordragen - ABSTRACTIE / OLIEVERF / 80x60cm / KADER / MONO kopen? Bied vanaf 60!Martin van Wordragen - ABSTRACTIE / OLIEVERF / 80x60cm / KADER / MONO kopen? Bied vanaf 60!Martin van Wordragen - ABSTRACTIE / OLIEVERF / 80x60cm / KADER / MONO kopen? Bied vanaf 60!Martin van Wordragen - ABSTRACTIE / OLIEVERF / 80x60cm / KADER / MONO kopen? Bied vanaf 60!Martin van Wordragen - ABSTRACTIE / OLIEVERF / 80x60cm / KADER / MONO kopen? Bied vanaf 60!
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
Jaartal1997
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen79 cm x 59 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Martin Van Wordragen (1928-2011).
Abstractie.
Olieverf op karton.
Gemonogrammeerd met potlood.
1997.
Goede staat.
Karton: 79x59cm.
Kader: 80x60cm. Geen glas.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

België/Nederland: 11 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België). Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis (Oelegem, BE) of Kunstpunt (Hapert, Noord-Brabant, NL).

Martin van Wordragen (1928-2011)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (24)

478 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
60 cm
80 cm
59 cm
79 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-01-2020 om 08:04
Eindtijd:23-01-2020 om 19:00
Biedingen (2)
DJ1956
23 jan. / 12:16
€ 70
Cabywassenaar
23 jan. / 08:34
€ 60