Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Jaartal | 1978 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 101 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Goede staat. Eenvoudig houten lijstje. Chassis krom getrokken door leeftijd. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brasschaat, België |
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 31-8-2022 om 7:50 |
Eindtijd | 14-9-2022 om 21:42 |