Martin van Wordragen - 'Masker'. Origineel werk. Mooie kleurstelling

Martin van Wordragen - 'Masker'. Origineel werk. Mooie kleurstelling kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (7)

Lid sinds 2017
137 verkochte items
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
Jaartal2004
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
MARTIN VAN WORDRAGEN SCHILDERIJ ‘MASKER’

Schilderij zelf 30 x 40 cm Lijst 40 x 50 cm 2004

in mooie staat

Martin van Wordragen (1928-2011)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (7)

Lid sinds 2017
137 verkochte items
50 cm
40 cm
40 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-11-2019 om 15:27
Eindtijd:28-01-2020 om 11:54

Basilleke
27 jan. / 16:55
€ 250