MARTIN van WORDRAGEN Gr Zeefdruk (80x85cm) RUMOER IN DE VOLIERE

MARTIN van WORDRAGEN  Gr Zeefdruk (80x85cm)  RUMOER IN DE VOLIERE   kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige kleurenzeefdruk op gesatineerd papier van Martin van Wordragen

afmeting blad  80x85 cm  in perfecte staat

handgesigneerd met monogram en genummerd oplage 100ex

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:03-04-2017 om 10:38
Eindtijd:05-04-2017 om 15:20