Martin van Wordrager - Pendant - Acryl op papier, gesign. en '91

Martin van Wordrager - Pendant - Acryl op papier, gesign. en '91  kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Martin van Wordrager - Pendant - Acryl op papier, gesign. en '91  kopen? Bied vanaf 225!Martin van Wordrager - Pendant - Acryl op papier, gesign. en '91  kopen? Bied vanaf 225!Martin van Wordrager - Pendant - Acryl op papier, gesign. en '91  kopen? Bied vanaf 225!Martin van Wordrager - Pendant - Acryl op papier, gesign. en '91  kopen? Bied vanaf 225!Martin van Wordrager - Pendant - Acryl op papier, gesign. en '91  kopen? Bied vanaf 225!Martin van Wordrager - Pendant - Acryl op papier, gesign. en '91  kopen? Bied vanaf 225!Martin van Wordrager - Pendant - Acryl op papier, gesign. en '91  kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Martin van Wordragen (1928-2011)

Martin van Wordrager (1928-2011)

"Pendant"

Allebei: Acryl op papier, gesigneerd rechtsonder en '91

Allebei: Afmetingen : 30cm x 40cm

Netjes ingelijst en achter glas. Kan zo aan de muur.

Verzenden mogelijk.

Dit item is verkocht voor 225,00

Starttijd:07-12-2016 om 16:41
Eindtijd:19-12-2016 om 19:41

3011Ralf
19 dec. / 16:18
€ 225