Martin Visser - Zilveren designsieraad

Martin Visser - Zilveren designsieraad kopen? Bied vanaf 45!

Design

Verkoopprijs: € 60,00

Martin Visser - Zilveren designsieraad kopen? Bied vanaf 45!Martin Visser - Zilveren designsieraad kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Martin Visser (1922-2009)
TypeDesign
Jaartal2000
Afmetingen39 cm x 1 cm (h x b)
Gewicht14 gram
GemerktHandgesigneerd

Couturier, beeldend kunstenaar en designer Mart Visser ontwierp dit zilveren sieraad dat op verschillende manieren te dragen is.

Bijzonder zilveren sieraad, ontworpen voor 'De week van het sieraad 2001'.
Op verschillende manieren te dragen, bijvoorbeeld op revers, als dasspeld, als sieraad voor op een tas

Zilvergehalte is 925.

Conditie uitstekend

Verzamelobject!

Martin Visser (1922-2009)

Alle items van deze designer Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
1 cm
39 cm

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:01-04-2019 om 22:15
Eindtijd:09-04-2019 om 22:59

Biedingen (3):

mooiestations
9 apr. / 22:14
€ 60
hopjans
9 apr. / 22:14
€ 50
hopjans
9 apr. / 15:24
€ 45