Martine Antonie - Titel: Voorjaar - Verkocht

Martine Antonie - Titel: Voorjaar kopen? Bied vanaf 350!
Martine Antonie - Titel: Voorjaar kopen? Bied vanaf 350!Martine Antonie - Titel: Voorjaar kopen? Bied vanaf 350!Martine Antonie - Titel: Voorjaar kopen? Bied vanaf 350!Martine Antonie - Titel: Voorjaar kopen? Bied vanaf 350!Martine Antonie - Titel: Voorjaar kopen? Bied vanaf 350!Martine Antonie - Titel: Voorjaar kopen? Bied vanaf 350!Martine Antonie - Titel: Voorjaar kopen? Bied vanaf 350!Martine Antonie - Titel: Voorjaar kopen? Bied vanaf 350!Martine Antonie - Titel: Voorjaar kopen? Bied vanaf 350!
  • Martine Antonie (1909-2006)
Jaartal1965
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 90 cm (h x b)
Lijst85 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
* Fraai werk van de kunstenares Martine Antonie (pseudoniem voor Tonny Roling). De vrouw van de kunstenaar Ge Roling en de moeder van  kunstaneres Marthe Roling.  Dit schilderij staat  afgebeeld in de monografie van haar werk (zie foto).

* Martine Antonie heeft een bijzonder oeuvre gemaakt  in zeer eigen  stijl.

Voor  meer info over deze kunstenares , n.a.v. een expositie in 2017 samen met werk van  haar dochter Marthe Roling. Zie: https://www.tipvanannerose.nl/droombeelden-zo-moeder-zo-dochter/

Martine Antonie (1909-2006)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22 )

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
95 cm
85 cm
90 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2020 om 10:55
Eindtijd:09-02-2021 om 11:15
ronaldg
09 feb. / 10:22
€ 300