Zeer mooi werk van M.L. Middelhoek [1898-1986]
"HUIZEN IN AANBOUW te BRIELLE 1965"
LET OP = ONGESIGNEERD
AQUAREL met DUBBELE PASSE PARTOUT [ZIE FOTO]
ALUMINIUM LIJST MAAT = 41 x 51 cm
AQUAREL MAAT = 23 x 32 cm
IN GOEDE VERZORGDE STAAT , ZIE FOTO's
IS GEKOCHT OP VEILING TE ROTTERDAM
KUNSTENAAR =Martinus Leonardus Middelhoek (Zwijndrecht, 29 april 1898 - Brielle, 4 oktober 1986
Middelhoek volgde een opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen in Rotterdam, waar hij les had van onder meer Alexander van Maasdijk. Hij werkte aanvankelijk als timmerman, maar legde zich steeds meer op het schilderen toe. Hij schilderde vooral landschappen, stadsgezichten en portretten. Hij hield daarbij vast aan een figuratieve stijl.[2] Hij was naast schilder actief als etser, tekenaar en illustrator. Voor zijn woonplaats Brielle maakte hij in de jaren dertig een tweetal plaquettes.
VERZENDKOSTEN = 6,95 euro of AFHALEN