Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Huizen in aanbouw Brielle 1965

Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Huizen in aanbouw Brielle 1965 kopen? Bied vanaf 45!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Huizen in aanbouw Brielle 1965 kopen? Bied vanaf 45!Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Huizen in aanbouw Brielle 1965 kopen? Bied vanaf 45!Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Huizen in aanbouw Brielle 1965 kopen? Bied vanaf 45!Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Huizen in aanbouw Brielle 1965 kopen? Bied vanaf 45!Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Huizen in aanbouw Brielle 1965 kopen? Bied vanaf 45!Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Huizen in aanbouw Brielle 1965 kopen? Bied vanaf 45!Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Huizen in aanbouw Brielle 1965 kopen? Bied vanaf 45!Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Huizen in aanbouw Brielle 1965 kopen? Bied vanaf 45!Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Huizen in aanbouw Brielle 1965 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  dot64
FA. (3)

129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Martinus Leonardus Middelhoek (1898-1986)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1965
TechniekAquarel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 32 cm (h x b)
Lijst41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Zeer mooi werk van  M.L. Middelhoek  [1898-1986]
"HUIZEN IN AANBOUW   te BRIELLE  1965"
LET OP =  ONGESIGNEERD

AQUAREL met DUBBELE PASSE PARTOUT  [ZIE FOTO]

ALUMINIUM LIJST  MAAT  =  41 x 51 cm

AQUAREL   MAAT  =  23 x 32 cm

IN GOEDE VERZORGDE STAAT  ,  ZIE FOTO's
IS GEKOCHT OP VEILING TE ROTTERDAM
KUNSTENAAR =Martinus Leonardus Middelhoek (Zwijndrecht, 29 april 1898 - Brielle, 4 oktober 1986
Middelhoek volgde een opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen in Rotterdam, waar hij les had van onder meer Alexander van Maasdijk. Hij werkte aanvankelijk als timmerman, maar legde zich steeds meer op het schilderen toe. Hij schilderde vooral landschappen, stadsgezichten en portretten. Hij hield daarbij vast aan een figuratieve stijl.[2] Hij was naast schilder actief als etser, tekenaar en illustrator. Voor zijn woonplaats Brielle maakte hij in de jaren dertig een tweetal plaquettes.

VERZENDKOSTEN  =  6,95 euro  of  AFHALEN

Martinus Leonardus Middelhoek (1898-1986)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  dot64
FA. (3)

129 verkochte items
51 cm
41 cm
32 cm
23 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-10-2019 om 23:14
Eindtijd:05-02-2020 om 20:10

Treve
5 feb. / 18:34
€ 50