Corneille - zeefdruk: L'oiseau present - 1998
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989
Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
C424-9
Kunstenaar: Martinus Leonardus Middelhoek
Techniek: aquarel
Voorstelling: De Molen
Gesigneerd:
Afmeting exclusief lijst (lxb) beeldmaat 22 x 30 cm
Incl lijst: zie foto
Voorkeur ophalen bij ons in Nieuwersluis
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 14-3-2018 om 14:09 |
Eindtijd | 28-3-2018 om 21:09 |