Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Briljante aquarel van de Brielse aquarellist Martinus Middelhoek. Eenvoudige, originele lijst achter passepartout en glas. Rechtsonder gesigneerd in de aquarel. Het werk is niet gedateerd, maar vermoedelijk voor 1950. Wordt aangetekend verzonden.
Formaat lijst: 42 x 37 cm Beeldformaat: 24 x 30 cm Techniek: aquarel Gesigneerd: M. Middelhoek Jaartal: onbekend Conditie: uistekend, lijst vertoont lichte gebruikssporen
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 1-2-2017 om 14:28 |
Eindtijd | 8-2-2017 om 14:28 |